$28.81
$29.92
Compare Price
You save
$1.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational L56.00.175 Hose Pressure For Cleaning
Item:
#1193831
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | L56.00.175 |
| Manufacturer Part # | L56.00.175 |
| Height | 0.97" |
| Width | 0.91" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational L56.00.175 Hose Pressure For Cleaning
$28.81
$29.92
You save
$1.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational L56.00.175 Hose Pressure For Cleaning