Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 10040004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ready Access 10040004 Set Screw For Locking Plate B
Item:
#1514726
Technical details
| Manufacturer | Ready Access |
|---|---|
| Model Number | 10040004 |
| Manufacturer Part # | 10040004 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ready Access 10040004 Set Screw For Locking Plate B
$3.24
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ready Access 10040004 Set Screw For Locking Plate B