Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Ready Access 85054500 Hinge Bottom Field Kit (l R D
Item:
#1514750
Technical details
| Manufacturer | Ready Access |
|---|---|
| Model Number | 85054500 |
| Manufacturer Part # | 85054500 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ready Access 85054500 Hinge Bottom Field Kit (l R D
$121.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ready Access 85054500 Hinge Bottom Field Kit (l R D
