Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 85078022
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ready Access 85078022 Push Rod Assembly 22 Lg / Bo 124
Item:
#1514841
Technical details
| Manufacturer | Ready Access |
|---|---|
| Model Number | 85078022 |
| Manufacturer Part # | 85078022 |
| Height | 5.65" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 26.3" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ready Access 85078022 Push Rod Assembly 22 Lg / Bo 124
About this item
Product Details
Product Details
Ready Access 85078022 Push Rod Assembly 22 Lg / Bo 124
