Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 85099000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ready Access 85099000 Electric Eye Housing Brac Ket Ass
Item:
#1840666
Technical details
| Manufacturer | Ready Access |
|---|---|
| Model Number | 85099000 |
| Manufacturer Part # | 85099000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ready Access 85099000 Electric Eye Housing Brac Ket Ass
About this item
Product Details
Product Details
Ready Access 85099000 Electric Eye Housing Brac Ket Ass