Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Ready Access 85138700 Motor Repair Kit Bo 124 E (int
Item:
#1514849
Technical details
| Manufacturer | Ready Access |
|---|---|
| Model Number | 85138700 |
| Manufacturer Part # | 85138700 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ready Access 85138700 Motor Repair Kit Bo 124 E (int
