Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Ready Access 85152100 Manual Release Handle Bo 10 13
Item:
#1514852
Technical details
| Manufacturer | Ready Access |
|---|---|
| Model Number | 85152100 |
| Manufacturer Part # | 85152100 |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ready Access 85152100 Manual Release Handle Bo 10 13
