Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other Y20110524
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ready Access Y20110524 Fuse .250 Amp (bo 10)
Item:
#1514763
Technical details
| Manufacturer | Ready Access |
|---|---|
| Model Number | Y20110524 |
| Manufacturer Part # | Y20110524 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ready Access Y20110524 Fuse .250 Amp (bo 10)
