$98.09
$144.30
Compare Price
You save
$46.21
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Redco 2322 Head (6 Section W/knob)
Item:
#1134024
Technical details
| Manufacturer | Redco |
|---|---|
| Model Number | 2322 |
| Manufacturer Part # | 2322 |
| Height | 5.75" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Redco 2322 Head (6 Section W/knob)
$98.09
$144.30
You save
$46.21
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Redco 2322 Type 6 Section

