$80.95
$104.80
Compare Price
You save
$23.85
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 379032
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Redco 379032 Casting Pusher Head W/brng
Item:
#1179163
Technical details
| Manufacturer | Redco |
|---|---|
| Model Number | 379032 |
| Manufacturer Part # | 379032 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Redco 379032 Casting Pusher Head W/brng
$80.95
$104.80
You save
$23.85
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Redco 379032 Material Cast Aluminum, Includes (2) Bearings, Centers 6 3/4", 171 Mm


