$106.98
$134.90
Compare Price
You save
$27.92
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 426
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Redco 426 Leg (lettuce King I)
Item:
#1179351
Technical details
| Manufacturer | Redco |
|---|---|
| Model Number | 426 |
| Manufacturer Part # | 426 |
| Height | 1.5" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Redco 426 Leg (lettuce King I)
$106.98
$134.90
You save
$27.92
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Redco 426 Material Cast Aluminum, Length 17", 432 Mm, Width 8 1/2", 216 Mm

