$285.09
$466.00
Compare Price
You save
$180.91
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Redco 606 Wedger 6 Sec Wedge/core Mastr
Item:
#1133975
Technical details
| Manufacturer | Redco |
|---|---|
| Model Number | 606 |
| Manufacturer Part # | 606 |
| Height | 10" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 6.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Redco 606 Wedger 6 Sec Wedge/core Mastr
$285.09
$466.00
You save
$180.91
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Redco 606 Type 6 Section, Nsf Certified Y

