$60.57
$99.00
Compare Price
You save
$38.43
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 656
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Redco 656 Blade (3/8" Assy)
Item:
#1134023
Technical details
| Manufacturer | Redco |
|---|---|
| Model Number | 656 |
| Manufacturer Part # | 656 |
| Height | 1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Redco 656 Blade (3/8" Assy)
$60.57
$99.00
You save
$38.43
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Redco 656 Size 3/8" Cut, 10 Mm Cut, Type 8 Blades

