Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln .
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 666R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Redco 666R Rod Guide Right Tomato Pro
Item:
#1179269
Technical details
| Manufacturer | Redco |
|---|---|
| Model Number | 666R |
| Manufacturer Part # | 666R |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Redco 666R Type Right

