Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E4012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Redco E4012 Pan Fry 12" Alum Cool Handle
| Manufacturer | Redco |
|---|---|
| Model Number | E4012 |
| Manufacturer Part # | E4012 |
| Height | 4" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 3.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Redco E4012 Material Aluminum, Outer Diameter 12", 305 Mm, Includes Cool Handle, Type Natural Finish, Nsf Certified Y

