FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Refrigeration X RX-TSP-2224-T Half Size Pan Rack 21"W X 24"D X 22-1/2"H Fits In Pizza Prep Or Solid Door Refrigerators & Freezers
| Manufacturer | Refrigeration X |
|---|---|
| Model Number | RX-TSP-2224-T |
| Manufacturer Part # | RX-TSP-2224-T |
| Height | 24" |
| Centers | 3 To 3-3/4" |
| Pan Size | 18" X 26" |
| Ships | Knocked Down |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 22.5" |
| Width | 21" |
| Depth | 24" |
| Weight | 19 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Refrigeration X, RX-TSP-2224-T, Half Size Pan Rack, 21"W x 24"D x 22-1/2"H, fits in pizza prep or solid door refrigerators & freezers, stainless steel construction, (6) full size pan (18"x26") capacity