$32.64
$52.38
Compare Price
You save
$19.74
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Regency Service Carts 103CGAS0002 Compatable Gasket Fits Roesch
Item:
#2229257
Technical details
| Fits with Manufacturer | Regency Service Carts |
|---|---|
| Model Number | 103CGAS0002 |
| Manufacturer Part # | 103CGAS0002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Regency Service Carts 103CGAS0002 Compatable Gasket Fits Roesch
$32.64
$52.38
You save
$19.74
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Regency Service Carts 103CGAS0002 Compatable Gasket Fits Roesch