$429.33
$473.67
Compare Price
You save
$44.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Remcor -31093 Solenoid Assy
Item:
#1183422
Technical details
| Manufacturer | Remcor |
|---|---|
| Model Number | -31093 |
| Manufacturer Part # | -31093 |
| Height | 2.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Remcor -31093 Solenoid Assy
$429.33
$473.67
You save
$44.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Remcor -31093 Gate Solenoid Assembly, Cornelius Jet Spray Tj45 Tj90 Tj150 Tj400, Remcor

