FREE Delivery to:
This item cannot be returned.
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Resfab CBT-5 Stainless Steel Cabinet Base For Resfab GM-5PN Hot Case Open Back Design
| Manufacturer | Resfab Equipment |
|---|---|
| Model Number | CBT-5 |
| Manufacturer Part # | CBT-5 |
| Base Construction | Stainless Steel Base |
| Depth (front - back) | 36"D |
| Width (side - side) | 102"W |
| Height | 28" |
| Width | 101" |
| Depth | 36" |
About this item
Product Details
Product Details
Resfab Equipment, CBT-5, Stainless Steel cabinet base for Resfab GM-5PN hot case, open back design, all stainless steel construction, with drop in, on casters.
***NON-RETURNABLE***
