Free Shipping
Free Shipping
$1,476.07
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Revent Bakery Equipment 31486870R Fan Shaft One39 With Bearing
Item:
#1514777
Technical details
| Manufacturer | Revent Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 31486870R |
| Manufacturer Part # | 31486870R |
| Height | 2.9" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Revent Bakery Equipment 31486870R Fan Shaft One39 With Bearing
$1,476.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Revent Bakery Equipment 31486870R Fan Shaft One39 With Bearing