Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Revent Bakery Equipment 40458100 Centering Spring
Item:
#1514869
Technical details
| Manufacturer | Revent Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 40458100 |
| Manufacturer Part # | 40458100 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Revent Bakery Equipment 40458100 Centering Spring