Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 41288193
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Revent Bakery Equipment 41288193 Motor Assy Kit 208v 60
Item:
#1514874
Technical details
| Manufacturer | Revent Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 41288193 |
| Manufacturer Part # | 41288193 |
| Height | 7.3" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 18.9" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Revent Bakery Equipment 41288193 Motor Assy Kit 208v 60
About this item
Product Details
Product Details
Revent Bakery Equipment 41288193 Motor Assy Kit 208v 60