Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Revent Bakery Equipment 50106624 Water Solenoid Valve Steam
Item:
#1514878
Technical details
| Manufacturer | Revent Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 50106624 |
| Manufacturer Part # | 50106624 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Revent Bakery Equipment 50106624 Water Solenoid Valve Steam
About this item
Product Details
Product Details
Revent Bakery Equipment 50106624 Water Solenoid Valve Steam

