Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Revent Bakery Equipment 50313925 Ignition Trnsfrmr W Cable Kit
Item:
#1515118
Technical details
| Manufacturer | Revent Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 50313925 |
| Manufacturer Part # | 50313925 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Revent Bakery Equipment 50313925 Ignition Trnsfrmr W Cable Kit
$624.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Revent Bakery Equipment 50313925 Ignition Trnsfrmr W Cable Kit
