Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Revent Bakery Equipment 50314001 Door Closer Assembly
Item:
#1514012
Technical details
| Manufacturer | Revent Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 50314001 |
| Manufacturer Part # | 50314001 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Revent Bakery Equipment 50314001 Door Closer Assembly
About this item
Product Details
Product Details
Revent Bakery Equipment 50314001 Door Closer Assembly
