Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 1001F-132-2 Flue Sliding Tube1001fa Fa/va/100
Item:
#1515075
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 1001F-132-2 |
| Manufacturer Part # | 1001F-132-2 |
| Height | 3.9" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rinnai 1001F-132-2 Flue Sliding Tube1001fa Fa/va/100
$126.82
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 1001F-132-2 Flue Sliding Tube1001fa Fa/va/100
