Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 104000182
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 104000182 Kit Heat Exchanger R94lsi Vb2735ffud
Item:
#1515112
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 104000182 |
| Manufacturer Part # | 104000182 |
| Height | 9.5" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 27.38" |
| Weight | 16.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rinnai 104000182 Kit Heat Exchanger R94lsi Vb2735ffud
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 104000182 Kit Heat Exchanger R94lsi Vb2735ffud
