Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 104000199 Kit Pc Board Rc80/rc98hpi/e
Item:
#1515218
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 104000199 |
| Manufacturer Part # | 104000199 |
| Height | 3.2" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 104000199 Kit Pc Board Rc80/rc98hpi/e
