Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 105000262 Thermistor
Item:
#1515258
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 105000262 |
| Manufacturer Part # | 105000262 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rinnai 105000262 Thermistor
$23.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 105000262 Thermistor
