Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 106000083 Comb Chamber Packing 2 (vc) Kt
Item:
#1515268
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 106000083 |
| Manufacturer Part # | 106000083 |
| Height | 0.45" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rinnai 106000083 Comb Chamber Packing 2 (vc) Kt
$11.34
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 106000083 Comb Chamber Packing 2 (vc) Kt

