Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 109000241 Burner Sensor Gasket Ru80/98 I/e
Item:
#1515189
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 109000241 |
| Manufacturer Part # | 109000241 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 109000241 Burner Sensor Gasket Ru80/98 I/e
