Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 205000074
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 205000074 Electrode Packing Ex38c
Item:
#1515315
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 205000074 |
| Manufacturer Part # | 205000074 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 205000074 Electrode Packing Ex38c
