Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 209000062
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 209000062 Lock B Ex08 Ex11c 2
Item:
#1515208
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 209000062 |
| Manufacturer Part # | 209000062 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 209000062 Lock B Ex08 Ex11c 2