Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 308F-462-3 Air Filter Assy C (019) 263fa/201
Item:
#1515215
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 308F-462-3 |
| Manufacturer Part # | 308F-462-3 |
| Height | 0.65" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rinnai 308F-462-3 Air Filter Assy C (019) 263fa/201
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 308F-462-3 Air Filter Assy C (019) 263fa/201

