$0.97
$1.56
Compare Price
You save
$0.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 6541-96-65 Orifice Natural Rin .65
Item:
#1893881
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 6541-96-65 |
| Manufacturer Part # | 6541-96-65 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rinnai 6541-96-65 Orifice Natural Rin .65
$0.97
$1.56
You save
$0.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 6541-96-65 Orifice Natural Rin .65