Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 807000039
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 807000039 Pump Ups20 58 120v
Item:
#1515443
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 807000039 |
| Manufacturer Part # | 807000039 |
| Height | 8.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 6.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 807000039 Pump Ups20 58 120v

