Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai 809000028 O Ring 13 94x2 62 De Aer. (2/pack
Item:
#1515537
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | 809000028 |
| Manufacturer Part # | 809000028 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai 809000028 O Ring 13 94x2 62 De Aer. (2/pack
