Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai ARR37-104 Burner Fitting Board Rinnai
Item:
#1874498
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | ARR37-104 |
| Manufacturer Part # | ARR37-104 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rinnai ARR37-104 Burner Fitting Board Rinnai
$10.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai ARR37-104 Burner Fitting Board Rinnai