Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai BH45-650X01 Thermistor (709) 2424/2532/2020/1
Item:
#1515468
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | BH45-650X01 |
| Manufacturer Part # | BH45-650X01 |
| Height | 0.4" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rinnai BH45-650X01 Thermistor (709) 2424/2532/2020/1
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai BH45-650X01 Thermistor (709) 2424/2532/2020/1
