Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rinnai U245-262 Combustion Chamber Pkg Upper V253
Item:
#1515494
Technical details
| Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | U245-262 |
| Manufacturer Part # | U245-262 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 15.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai U245-262 Combustion Chamber Pkg Upper V253
