- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch 100 8.5X14 12GA Clear Vinyl Menu Cover 8-1/2" X 14" 12 Gauge Single Pocket Holds 2 Sheets Of Paper
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | 100 8.5X14 12GA |
| Manufacturer Part # | 100 8.5X14 12GA |
| Construction | Vinyl |
| Size | 8-1/2" X 14" |
| Style | Single |
| Height | 14" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, 100 8.5X14 12GA, Clear Vinyl Menu Cover, 8-1/2" x 14", 12 gauge single pocket holds 2 sheets of paper, heat sealed, Made in USA (minimum order 4 dozen) (Packed By: 4 Dozen Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
