- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch 5000H-ST-STERLING Sterling Hardback Check Presenter (specify Color) 5" X 9"
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | 5000H-ST-STERLING |
| Manufacturer Part # | 5000H-ST-STERLING |
| Color | Specify |
| Panel | Single |
| Size | 5" X 9" |
| Imprint | None |
| Height | 9" |
| Width | 5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 17.5 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, 5000H-ST-STERLING, Sterling Hardback Check Presenter (specify color), 5" x 9", strips on top right and bottom left panels, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

