KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch AMORE-3V 8.5X11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch AMORE-3V 8.5X11 Amore Wood Menu Cover (specify Color) 8-1/2" X 11" Fold-out
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | AMORE-3V 8.5X11 |
| Manufacturer Part # | AMORE-3V 8.5X11 |
| Size | 8-1/2" X 11" |
| Style | Fold-out |
| Construction | Wood-like |
| Height | 11" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, AMORE-3V 8.5X11, Amore Wood Menu Cover (specify color), 8-1/2" x 11", fold-out, 3 view, black metal corners, interior black cards & corner tabs, riveted flexible spine, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

