KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch CH-2V 5.5X8.5
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch CH-2V 5.5X8.5 Chesterfield Padded Ostrich Texture Faux-leather Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | CH-2V 5.5X8.5 |
| Manufacturer Part # | CH-2V 5.5X8.5 |
| Style | Double Fold |
| Construction | Leather-like |
| Size | 5-1/2" X 8-1/2" |
| Height | 8.5" |
| Width | 5.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, CH-2V 5.5X8.5, Chesterfield padded ostrich texture faux-leather Menu Cover (specify color), 5-1/2" x 8-1/2", double, 2 view, black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

