- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch CMBFF-METRO 4.25X11 Metro Iron Or Mesh Metallic Material Chicago Menu Board (specify Pattern And Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | CMBFF-METRO 4.25X11 |
| Manufacturer Part # | CMBFF-METRO 4.25X11 |
| Size | 4-1/4" X 11" |
| Construction | Vinyl-like |
| Style | 3-hole Binder/spine |
| Height | 11" |
| Width | 4.25" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, CMBFF-METRO 4.25X11, Metro Iron or Mesh metallic material Chicago Menu Board (specify pattern and color), 4-1/4" x 11", hardback binder with black screwposts, black interior, and black bonded leather spine, holds up to 12 clear vinyl page protectors (sold separately), Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

