KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch CMBFF-TAM 8.5X11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch CMBFF-TAM 8.5X11 Tamarac Light-grain Faux-leather Chicago Menu Board (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | CMBFF-TAM 8.5X11 |
| Manufacturer Part # | CMBFF-TAM 8.5X11 |
| Size | 8-1/2" X 11" |
| Style | 3-hole Binder/spine |
| Construction | Leather-like |
| Height | 11" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, CMBFF-TAM 8.5X11, Tamarac light-grain faux-leather Chicago Menu Board (specify color), 8-1/2" x 11", hardback binder with black screwposts and black interior, holds up to 12 clear vinyl page protectors (sold separately), Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

