KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch CMBFF-WOOD 8.5X11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch CMBFF-WOOD 8.5X11 Authentic Wood Chicago Menu Board (specify Color) 8-1/2" X 11"
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | CMBFF-WOOD 8.5X11 |
| Manufacturer Part # | CMBFF-WOOD 8.5X11 |
| Style | 3-hole Binder/spine |
| Size | 8-1/2" X 11" |
| Construction | Wood |
| Height | 11" |
| Width | 8.5" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, CMBFF-WOOD 8.5X11, Authentic Wood Chicago Menu Board (specify color), 8-1/2" x 11", hardback binder with black screwposts, black interior, and bonded leather corners and back (specify color), holds up to 12 clear vinyl page protectors (sold separately), Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

