KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch GA-2015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch GA-2015 Placemat 16" X 12" Rectangle
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | GA-2015 |
| Manufacturer Part # | GA-2015 |
| Short Side | 12" |
| Material | Vinyl |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 16" |
| Width | 16" |
| Depth | 12" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, GA-2015, Placemat, 16" x 12", rectangle, woven vinyl, sandstone (minimum order of 2 dozen) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
