KitchenRestock.com is your trusted source for Risch .
- Authorized Risch dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Risch HAR-1V 4.25X11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Risch HAR-1V 4.25X11 Harley Padded Antibacterial/antimicrobial Faux-leather Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | HAR-1V 4.25X11 |
| Manufacturer Part # | HAR-1V 4.25X11 |
| Size | 4-1/4" X 11" |
| Style | Single |
| Construction | Leather-like |
| Height | 11" |
| Width | 4.25" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, HAR-1V 4.25X11, Harley padded antibacterial/antimicrobial faux-leather Menu Cover (specify color), 4-1/4" x 11", single, 1 view, black card with black album style corner tabs to hold menu insert, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
