- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Risch IRI-6V 4.25X14 Iridescent Padded Shimmer Faux-leather Menu Cover (specify Color)
| Manufacturer | Risch |
|---|---|
| Model Number | IRI-6V 4.25X14 |
| Manufacturer Part # | IRI-6V 4.25X14 |
| Construction | Fabric |
| Style | Booklet |
| Size | 4-1/4" X 14" |
| Height | 14" |
| Width | 4.25" |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Risch, IRI-6V 4.25X14, Iridescent padded shimmer faux-leather Menu Cover (specify color), 4-1/4" x 14", booklet, 6 view, black cards with black album style corner tabs to hold menu inserts, Made in USA (minimum order 25 each) (Packed By: 25 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.

